Floristika

Aranžmá ze sušených květin se v interiérech uplatní mnoha způsoby a jsou zvláště vhodná  v zimním období či na místa, kde pro živé rostliny není dostatek světla či tepla. Mohou příjemně oživit obývací pokoj, prozářit ložnici nebo obohatit kuchyň členitou strukturou a harmonickými barvami. Pestré barevné směsi suchých vazeb tak připomínají letní rozkvetlé louky, květinové záhony a venkovské zahrady.

Pracujeme především s tradičními a osvědčenými druhy rostlin, jako jsou například růže, slaměnky nebo trávy. Kromě nich používáme listy, bobule, obilí, plody a plodenství, které dovolují nekonečné variace obrysů, barevných kontrastů, tvarů a struktur. Naaranžovat je můžeme podle přání do proutěných košíků, přírodních nebo malovaných nádob a váz, je možno svázat nejen kytice, ale i girlandy a věnce, či okrasné stromečky.

Především se zaměřujeme na sezónní aranžmá, kdy hlavní nabídkou jsou tematicky k danému období či slavnostní příležitosti vázány věnce ze sušeného materiálu pro zavěšení na dveře, stěnu nebo strop či využití jako dekorace na stůl.

Nabídku našich prací najdete v sekci Fotogalerie.

Pin It on Pinterest

Share This