O nás

 

♦ Návrhy a projektování zahrad včetně studie a 3D vizualizace

♦ Rekonstrukce stávajících zahrad

♦ Realizace zahrad v neformálním, pravidelném či tematicky zaměřeném stylu

Ať už jde o zahrady s volnou a přirozenou nestrukturovanou výsadbou, nebo pravidelné a elegantní zahrady, jejich úspěšný design je obvykle výsledkem precizního návrhu než náhodností. Je velký rozdíl mezi zahradou, ve které jsou rostliny zasazeny a jednotlivé prvky rozmístěny celkem nahodile, a takovou, která, přestože se zdá přirozená, je ve skutečnosti dobře vyprojektovaná, tedy že všechny její  prvky vytvářejí působivou zahradní kompozici.

Plánování a projektování je klíčem k vytvoření působivé zahrady – zahrady s předpokladem jejího správného vývoje, zahrady se smyslem pro kontinuitu a styl, zahrady pro vyrovnanost a proporce, zahrady laděné v souladu s okolím, a co je snad nejdůležitější, zahrady jako oddechového místa, které poskytne potěšení, uvolnění a odpočinek našim smyslům.

Přicházíme proto s odborným přístupem k plánování a založení Vaší zahrady i jednotlivých zahradních částí, kdy hlavní pozornost klademe na život zahrady v průběhu roku – na detail a efektivní barevnou proměnlivost zvolených rostlin v jednotlivých ročních obdobích.

Zabýváme se také ve spolupráci s ostatními odborníky technickým řešením zahradního prostoru a používáme jednotlivé prvky drobné zahradní architektury, které se podílejí na vytváření harmonického a esteticky hodnotné zahradní kompozice.

Nabízíme:

♦  návrhy zahrad,  jednotlivých záhonů,  předzahrádek, atrií, skalek, vřesovišť a vodních prvků

♦  návrh terénních úprav a modelací s využitím opěrných zídek, schodišť, chodníků a dalších prvků zahradní architektury

♦  navržení rozmístění zahradních staveb na pozemku (pergol, altánů, zahradních domků, krbů a ohnišť, …)

♦  kompletní projektovou dokumentaci úpravy zahrady dle současných trendů zpracovanou s využitím profesionálního počítačového  3D programu

♦  individuální přístup, zohlednění představ a přání klienta

♦  konzultace a poradenství

♦  zrealizování  či zajištění realizace projektu

 

Jsme členy
Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu

Pin It on Pinterest

Share This